KO'M 302 Dars jadvali

Dushanba
1-juftlik
Kimyoviy texnologiya
Laboratoriya - VR29-xona
USMANOVA D.T.

Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

1-juftlik
Kimyoviy texnologiya
Laboratoriya - VR25-xona
NORBERDIYEVA M.S.

Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2-juftlik
Kimyo o`qitish metodikasi
Amaliy - VR165-xona
QO'CHQOROVA R.R.

Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

2-juftlik
Kimyo o`qitish metodikasi
Laboratoriya - VR165-xona
MAVLONOVA S.A.

Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3-juftlik
Umumiy psixologiya (yosh davrlari va pedagogik psixologiya)
Amaliy - VR311-xona
TOSHMATOV B.E.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Seshanba
1-juftlik
Kimyoviy texnologiya
Laboratoriya - VR22-xona
NORBERDIYEVA M.S.

Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2-juftlik
Kimyoviy texnologiya
Ma`ruza - VR25-xona
BERDIQULOV R.S.

Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3-juftlik
Ingliz tili
Amaliy - VR24-xona
TURSUNOVA I.S.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Chorshanba
1-juftlik
Polimerlar kimyosi
Amaliy - -xona
USMANOVA D.T.

Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

3-juftlik
Polimerlar kimyosi
Laboratoriya - VR25-xona
USMANOVA D.T.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

3-juftlik
Polimerlar kimyosi
Laboratoriya - VR25-xona
FARMONOVA S.B.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Payshanba
1-juftlik
Polimerlar kimyosi
Amaliy - VR22-xona
USMANOVA D.T.

Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

3-juftlik
Polimerlar kimyosi
Laboratoriya - VR316-xona
FARMONOVA S.B.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

3-juftlik
Polimerlar kimyosi
Laboratoriya - VR316-xona
USMANOVA D.T.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Juma
1-juftlik
Fizik- kolloid kimyo
Ma`ruza - VR26-xona
SHOMUROTOVA S.X.

Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2-juftlik
Fizik- kolloid kimyo
Laboratoriya - VR22-xona
MAVLONOVA S.A.

Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

2-juftlik
Fizik- kolloid kimyo
Laboratoriya - VR22-xona
SAYDAXMETOVA S.R.

Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3-juftlik
Pedagogik mahorat
Ma`ruza - -xona
QURBONOVA G.M.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Shanba
1-juftlik
Umumiy psixologiya (yosh davrlari va pedagogik psixologiya)
Ma`ruza - VR23-xona
AHMEDOVA M.X.

Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2-juftlik
Ingliz tili
Amaliy - VR22-xona
TURSUNOVA I.S.

Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3-juftlik
Ikkinchi xorijiy til (Nemis tili)
Amaliy - -xona
QADIROVA R.J.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40