TOM 303 S/5 Dars jadvali

Dushanba
1-juftlik
Tarixiy geografiya
Ma`ruza - VR44-xona
TANIYEVA G.

Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2-juftlik
Jahon tarixi
Ma`ruza - VR45-xona
Ergashev S.

Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3-juftlik
Umumiy pedagogika
Amaliy - VR44-xona
IRGASHOVA M.A.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

4-juftlik
Umumiy pedagogika
Amaliy - VR50-xona
IRGASHOVA M.A.

Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

Seshanba
1-juftlik
Markaziy Osiyo qadimgi yozma yodgorliklari
Ma`ruza - VR42-xona
MULLADJANOVA R.A.

Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2-juftlik
Etnologiya
Amaliy - VR132-xona
ISHQUVATOV V.T.

Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3-juftlik
Tarix, shaxs va jamiyat o'qitish metodikasi
Ma`ruza - VR137-xona
TANIYEVA G.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

4-juftlik
Tarix, shaxs va jamiyat o'qitish metodikasi
Ma`ruza - VR139-xona
TANIYEVA G.

Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

Chorshanba
1-juftlik
Tarixiy geografiya
Ma`ruza - VR44-xona
TANIYEVA G.

Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2-juftlik
Umumiy pedagogika
Amaliy - VR48-xona
IRGASHOVA M.A.

Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3-juftlik
Tarix, shaxs va jamiyat o'qitish metodikasi
Ma`ruza - VR136-xona
TANIYEVA G.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

4-juftlik
Tarixiy geografiya
Ma`ruza - VR132-xona
TANIYEVA G.

Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

Payshanba
1-juftlik
Jahon tarixi
Ma`ruza - VR43-xona
Ergashev S.

Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2-juftlik
Umumiy pedagogika
Amaliy - VR133-xona
IRGASHOVA M.A.

Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3-juftlik
O`zbekiston tarixi
Ma`ruza - VR43-xona
YAKOBJANOV J.J.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

4-juftlik
O`zbekiston tarixi
Ma`ruza - VR135-xona
YAKOBJANOV J.J.

Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

Juma
1-juftlik
Umumiy pedagogika
Amaliy - VR133-xona
IRGASHOVA M.A.

Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

3-juftlik
Ingliz tili
Amaliy - VR135-xona
ALLAMURATOV G.A.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

4-juftlik
Umumiy pedagogika
Amaliy - VR46-xona
IRGASHOVA M.A.

Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

Shanba
1-juftlik
Markaziy Osiyo qadimgi yozma yodgorliklari
Ma`ruza - VR44-xona
MULLADJANOVA R.A.

Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2-juftlik
Markaziy Osiyo qadimgi yozma yodgorliklari
Ma`ruza - VR48-xona
MULLADJANOVA R.A.

Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3-juftlik
Jahon tarixi
Ma`ruza - VR132-xona
Ergashev S.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

4-juftlik
O`zbekiston tarixi
Ma`ruza - VR131-xona
YAKOBJANOV J.J.

Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5-juftlik
Ingliz tili
Amaliy - VR136-xona
ALLAMURATOV G.A.

Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40