XT 104-A Dars jadvali

Dushanba
1-juftlik
Nutq malakalari integratsiyasi
Amaliy - -xona
BAXRIDDINOVA D.N.

Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

1-juftlik
Nutq malakalari integratsiyasi
Amaliy - -xona
MURADOV U.N.

Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

3-juftlik
Маданиятшунослик
Ma`ruza - -xona
Madraximova F.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Seshanba
1-juftlik
Mustaqil ta'lim ko'nikmalari
Amaliy - -xona
Baxtiyorova D.

Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

1-juftlik
Mustaqil ta'lim ko'nikmalari
Amaliy - -xona
G'afurova R.

Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2-juftlik
O'qish va yozuv amaliyoti
Amaliy - -xona
ORIPOVA M.J.

Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

2-juftlik
O'qish va yozuv amaliyoti
Amaliy - -xona
Shavqidinova D.

Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

4-juftlik
Маданиятшунослик
Amaliy - -xona
Madraximova F.

Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

Chorshanba
3-juftlik
Nutq malakalari integratsiyasi
Amaliy - -xona
BAXRIDDINOVA D.N.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

3-juftlik
Nutq malakalari integratsiyasi
Amaliy - -xona
MURADOV U.N.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Payshanba
2-juftlik
ёш анатомияси физиологияси ва гигиенаси
Ma`ruza - -xona
MANNAPOVA N.S.

Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

Juma
1-juftlik
Русский язык
Amaliy - -xona
JURAYEVA N.S.

Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2-juftlik
ёш анатомияси физиологияси ва гигиенаси
Ma`ruza - -xona
MANNAPOVA N.S.

Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3-juftlik
O'qish va yozuv amaliyoti
Amaliy - -xona
ORIPOVA M.J.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

3-juftlik
O'qish va yozuv amaliyoti
Amaliy - -xona
Shavqidinova D.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

4-juftlik
Falsafa
Amaliy - -xona
KAMOLOVA K.G.

Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

Shanba
1-juftlik
O'zbekistonning eng yangi tarixi
Amaliy - -xona
SHUKUROV R.J.

Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2-juftlik
O'zbekistonning eng yangi tarixi
Ma`ruza - -xona
MATYAKUBOV X.X.

Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3-juftlik
Русский язык
Amaliy - -xona
JURAYEVA N.S.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40