B 303 Dars jadvali

Dushanba
1-juftlik
Umumiy mikrobiologiya
Ma`ruza - VR27-xona
Jononova R.N.

Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2-juftlik
Umumiy pedagogika (Pedagogik mahorat)
Amaliy - VR163-xona
ABRALOVA Z.D.

Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3-juftlik
Genetika va evolutsion ta`limot
Laboratoriya - VR23-xona
MULLAYEV D.A.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Seshanba
1-juftlik
Genetika va evolutsion ta`limot
Ma`ruza - VR24-xona
AZIMOV I.T.

Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2-juftlik
Odam anatomiyasi va fiziologiyasi
Ma`ruza - VR23-xona
XAYDAROVA P.B.

Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3-juftlik
Biologiya o`qitish metodikasi
Amaliy - VR21-xona
USMANOVA N.M.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Chorshanba
1-juftlik
Biologiya o`qitish metodikasi
Amaliy - -xona
USMANOVA N.M.

Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

3-juftlik
Odam anatomiyasi va fiziologiyasi
Laboratoriya - VR314-xona
Tursinboyeva H.O.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

3-juftlik
Odam anatomiyasi va fiziologiyasi
Laboratoriya - VR314-xona
XONNAZAROVA M.T.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Payshanba
1-juftlik
Botanika (O`simliklar fiziologiyasi)
Ma`ruza - VR30-xona
Isabekova M.A.

Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2-juftlik
Biologiya o`qitish metodikasi
Amaliy - -xona
USMANOVA N.M.

Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3-juftlik
Biologiya o`qitish metodikasi
Amaliy - -xona
USMANOVA N.M.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Juma
1-juftlik
Umumiy mikrobiologiya
Laboratoriya - VR24-xona
Norboboyeva R.B.

Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

1-juftlik
Umumiy mikrobiologiya
Laboratoriya - VR30-xona
Borasulov A.

Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2-juftlik
Botanika (O`simliklar fiziologiyasi)
Laboratoriya - VR24-xona
Isabekova M.A.

Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

2-juftlik
Botanika (O`simliklar fiziologiyasi)
Laboratoriya - VR24-xona
Qurbonova S.B.

Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3-juftlik
Ingliz tili
Amaliy - VR26-xona
TURSUNOVA I.S.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Shanba
1-juftlik
Biologiya o`qitish metodikasi
Amaliy - -xona
USMANOVA N.M.

Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2-juftlik
Umumiy psixologiya (yosh davrlari va pedagogik psixologiya)
Ma`ruza - VR26-xona
JO'RAYEVA S.N.

Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3-juftlik
Psixologiya va yosh psixologiyasi
Amaliy - -xona
Umataliyeva G.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40