BO'M 302 sirtqi Dars jadvali

Dushanba
5-juftlik
Geobotanika
Ma`ruza - VR317-xona
Jononova R.N.

Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

8-juftlik
Umumiy pedagogika (Pedagogik mahorat)
Amaliy - VR23-xona
DJUMAYEVA S.A.

Boshlanadi: 19:50, tugaydi: 21:10

Seshanba
4-juftlik
Kichik biznes va tadbirkorlik
Ma`ruza - VR311-xona
BERDIYOROV B.

Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5-juftlik
Umumiy psixologiya (yosh davrlari va pedagogik psixologiya)
Amaliy - VR25-xona
NAZARALIEVA M.X.

Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6-juftlik
Kichik biznes va tadbirkorlik
Amaliy - VR164-xona
BERDIYOROV B.

Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

7-juftlik
Umumiy pedagogika (Pedagogik mahorat)
Ma`ruza - VR25-xona
DJUMAYEVA S.A.

Boshlanadi: 18:20, tugaydi: 19:40

8-juftlik
Umumiy pedagogika (Pedagogik mahorat)
Ma`ruza - VR24-xona
DJUMAYEVA S.A.

Boshlanadi: 19:50, tugaydi: 21:10

Chorshanba
4-juftlik
Kichik biznes va tadbirkorlik
Amaliy - VR312-xona
BERDIYOROV B.

Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5-juftlik
Geobotanika
Laboratoriya - VR22-xona
Jononova R.N.

Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6-juftlik
Botanika (O`simliklar fiziologiyasi)
Ma`ruza - VR165-xona
Isabekova M.A.

Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

Payshanba
2-juftlik
Genetika va evolutsion ta`limot
Amaliy - -xona
KADIROVA S.A.

Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3-juftlik
Geobotanika
Laboratoriya - VR24-xona
Jononova R.N.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

5-juftlik
Botanika (O`simliklar fiziologiyasi)
Laboratoriya - VR23-xona
Isabekova M.A.

Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6-juftlik
Odam anatomiyasi va fiziologiyasi
Laboratoriya - VR21-xona
ONGAROV M.B.

Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

7-juftlik
Umumiy pedagogika (Pedagogik mahorat)
Ma`ruza - VR22-xona
DJUMAYEVA S.A.

Boshlanadi: 18:20, tugaydi: 19:40

8-juftlik
Umumiy pedagogika (Pedagogik mahorat)
Ma`ruza - VR23-xona
DJUMAYEVA S.A.

Boshlanadi: 19:50, tugaydi: 21:10

Juma
2-juftlik
Biologiya o`qitish metodikasi
Amaliy - -xona
KADIROVA S.A.

Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

4-juftlik
Geobotanika
Ma`ruza - VR30-xona
Jononova R.N.

Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5-juftlik
Umumiy mikrobiologiya
Ma`ruza - VR23-xona
Jononova R.N.

Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6-juftlik
Umumiy pedagogika (Pedagogik mahorat)
Ma`ruza - VR24-xona
DJUMAYEVA S.A.

Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

7-juftlik
Umumiy pedagogika (Pedagogik mahorat)
Ma`ruza - VR23-xona
DJUMAYEVA S.A.

Boshlanadi: 18:20, tugaydi: 19:40

Shanba
2-juftlik
Biologiya o`qitish metodikasi
Laboratoriya - -xona
KADIROVA S.A.

Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

5-juftlik
Umumiy pedagogika (Pedagogik mahorat)
Amaliy - VR23-xona
DJUMAYEVA S.A.

Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6-juftlik
Umumiy psixologiya (yosh davrlari va pedagogik psixologiya)
Amaliy - VR161-xona
NAZARALIEVA M.X.

Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

7-juftlik
Umumiy pedagogika (Pedagogik mahorat)
Amaliy - -xona
DJUMAYEVA S.A.

Boshlanadi: 18:20, tugaydi: 19:40