IT 209 Dars jadvali

Dushanba
5-juftlik
Umumiy pedagogika (Pedagogika nazariyasi)
Amaliy - -xona
MURADOVA M.K.

Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6-juftlik
Umumiy psixologiya (yosh davrlari va pedagogik psixologiya)
Ma`ruza - -xona
SARIBAYEVA U.S.

Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

Seshanba
3-juftlik
Ekologiya va tabiatni muhofaza qilish
Ma`ruza - -xona
XO`JANAZAROV O.E.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

4-juftlik
Amaliy fonetika
Amaliy - -xona
Baxtiyorova D.

Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

4-juftlik
Amaliy fonetika
Amaliy - -xona
G'afurova R.

Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5-juftlik
O'qish va yozuv amaliyoti
Amaliy - -xona
PULATOVA D.R.

Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

5-juftlik
O'qish va yozuv amaliyoti
Amaliy - -xona
Daminova G.

Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

Chorshanba
3-juftlik
Nutq malakalari integratsiyasi
Amaliy - -xona
G'AYBULLAYEVA X.M.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

3-juftlik
Nutq malakalari integratsiyasi
Amaliy - -xona
SANDIBAEVA D.Y.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

4-juftlik
Til aspektlarini orgatish amaliyoti kompetentsiyasi
Amaliy - -xona
Mirzayeva N.

Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

Payshanba
5-juftlik
Umumiy psixologiya (yosh davrlari va pedagogik psixologiya)
Amaliy - -xona
NAZARALIEVA M.X.

Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

5-juftlik
Amaliy fonetika
Amaliy - -xona
G'afurova R.

Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

5-juftlik
Amaliy fonetika
Amaliy - -xona
G'afurova R.

Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6-juftlik
Ekologiya va tabiatni muhofaza qilish
Ma`ruza - -xona
XO`JANAZAROV O.E.

Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

6-juftlik
Umumiy pedagogika (Pedagogika nazariyasi)
Ma`ruza - -xona
MURTAZAYEVA M.M.

Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

Juma
4-juftlik
O'qish va yozuv amaliyoti
Amaliy - -xona
Daminova G.

Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

4-juftlik
O'qish va yozuv amaliyoti
Amaliy - -xona
PULATOVA D.R.

Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

Shanba
3-juftlik
Til aspektlarini orgatish amaliyoti kompetentsiyasi
Amaliy - -xona
Mirzayeva N.

Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

4-juftlik
Nutq malakalari integratsiyasi
Amaliy - -xona
SANDIBAEVA D.Y.

Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

4-juftlik
Nutq malakalari integratsiyasi
Amaliy - -xona
G'AYBULLAYEVA X.M.

Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5-juftlik
O'qish va yozuv amaliyoti
Amaliy - -xona
Daminova G.

Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

5-juftlik
O'qish va yozuv amaliyoti
Amaliy - -xona
PULATOVA D.R.

Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40