2019-2020 o`quv yili

Def Oligo 202

Dushanba
1. Ozbekistonni rivojlantirish strategiyasi.Fuqarolik jamiyati
Ma`ruza
XODJAYEVA D.Y.
VR56-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

1. Ozbekistonni rivojlantirish strategiyasi.Fuqarolik jamiyati
Amaliy
SHONAZAROVA N.Q.
VR57-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Ta'limda axborot texnologiyalari
Ma`ruza
ALIBEKOV S.A.
VR56-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

2. Ta'limda axborot texnologiyalari
Amaliy
BAGBEKOVA L.K.
VR57-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3. fransuz tili
Amaliy
Abdraxmonova M.A.
VR56-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

3. Ingliz tili
Amaliy
TOSHPOLATOV T.M.
VR57-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Seshanba
1. Nutq madaniyati
Ma`ruza
NARIMOVA G.A.
VR56-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Aloxida yordamga muxtoj bolalarni tarbiyalashda oila va maktab xamkorligi
Amaliy
JALOLOVA N.
VR57-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

2. Aloxida yordamga muxtoj bolalarni tarbiyalashda oila va maktab xamkorligi
Ma`ruza
NURMUXAMEDOVA L.S.
VR56-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3.
Amaliy
JALOLOVA N.
VR57-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Chorshanba
1. Umumiy pedagogika(Pedagogika nazariyasi va tarixi)
Amaliy
ABRALOVA Z.D.
VR57-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

1. Umumiy pedagogika(Pedagogika nazariyasi va tarixi)
Ma`ruza
BAYBAYEVA M.
VR56-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. AXBOROT SOATI
Ma`ruza
.
VR57-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3.
Ma`ruza
SHOUMAROV G.B.
VR56-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Payshanba
1. Ta'limda axborot texnologiyalari
Amaliy
BAGBEKOVA L.K.
VR57-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

1. Ta'limda axborot texnologiyalari
Laboratoriya
MAMATKARIMOV K.Z.
VR57-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Umumiy pedagogika(Pedagogika nazariyasi va tarixi)
Amaliy
ABRALOVA Z.D.
VR57-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3. Ozbekistonni rivojlantirish strategiyasi.Fuqarolik jamiyati
Amaliy
SHONAZAROVA N.Q.
VR57-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

3. Maxsus pedogogika va maxsus psixologiya
Amaliy
MIRAXMEDOVA L.A.
VR57-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Juma
1. Umumiy pedagogika(Pedagogika nazariyasi va tarixi)
Ma`ruza
BAYBAYEVA M.
VR56-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Maxsus pedagogika va maxsus psixologiya (surdoped)
Ma`ruza
ANVAROVA D.A.
VR56-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

2. Maxsus pedogogika va maxsus psixologiya
Amaliy
MIRAXMEDOVA L.A.
VR57-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

Shanba
1. Ekologiya va tabiatni muhofaza qilish
Amaliy
ABDURIZAYEVA S.R.
VR56-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Maxsus pedagogika va maxsus psixologiya (tigloped)
Ma`ruza
ANVAROVA D.A.
VR56-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

2. Maxsus pedogogika va maxsus psixologiya
Amaliy
MIRAXMEDOVA L.A.
VR53-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40