2019-2020 o`quv yili

K Def S201 Дарс жадвали

Dushanba
3. Ta`limda axborot texnologiyalari
Amaliy
RAZZOKOV R.A.
VR309-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

4. Bolalar rivojlanishdagi nuqsonlarning kilinik asoslari
Amaliy
NOSIROVA U.A.
VR310-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Surdopedagogika
Ma`ruza
IBRAGIMOVA L.S.
VR56-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6. Curdopsixologiya
Ma`ruza
IBRAGIMOVA L.S.
VR51-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

Seshanba
3. Surdopedagogika
Amaliy
IBRAGIMOVA L.S.
VR310-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

4. Curdopsixologiya
Amaliy
IBRAGIMOVA L.S.
VR310-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Ingliz tili
Amaliy
SHARIPOVA M.E.
VR301-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6. Ekologiya va tabiatni muhofaza qilish
Amaliy
ISHMO'MINOV B.B.
VR303-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

Chorshanba
3. Ingliz tili
Amaliy
SHARIPOVA M.E.
VR310-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

4. Umumiy pedagogika (Pedagogika tarixi va pedagogik mahorat)
Amaliy
TORABEKOV F.
VR126-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Surdopedagogika
Ma`ruza
IBRAGIMOVA L.S.
VR52-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6. Curdopsixologiya
Amaliy
IBRAGIMOVA L.S.
VR126-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

Payshanba
2. Ekologiya va tabiatni muhofaza qilish
Amaliy
ISHMO'MINOV B.B.
VR310-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

4. Curdopsixologiya
Amaliy
IBRAGIMOVA L.S.
VR309-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Bolalar rivojlanishdagi nuqsonlarning kilinik asoslari
Amaliy
NOSIROVA U.A.
VR122-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

5. Bolalar rivojlanishdagi nuqsonlarning kilinik asoslari
Ma`ruza
NOSIROVA U.A.
VR123-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6. Ta`limda axborot texnologiyalari
Ma`ruza
RAZZOKOV R.A.
VR59-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

6. Ta`limda axborot texnologiyalari
Laboratoriya
RAZZOKOV R.A.
VR121-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

6. Ta`limda axborot texnologiyalari
Amaliy
RAZZOKOV R.A.
VR60-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

Juma
3. Surdopedagogika
Amaliy
IBRAGIMOVA L.S.
VR309-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

4. Umumiy pedagogika (Pedagogika tarixi va pedagogik mahorat)
Amaliy
TORABEKOV F.
VR130-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Umumiy pedagogika (Pedagogika tarixi va pedagogik mahorat)
Ma`ruza
TORABEKOV F.
VR130-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40