2019-2020 o`quv yili

RT 201 Дарс жадвали

Dushanba
1. Ta’limda axborot texnologiyalari
Ma`ruza
Yaxiyaxonova .M.
-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Milliy g‘oya: asosiy tushuncha va tamoyillari
Ma`ruza
Mahmudov D.A.
-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3. История мировой литературы
Amaliy
Jalilova D.S.
-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

3. История мировой литературы
Ma`ruza
Axmedov N.N.
-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Seshanba
1. O‘ZBEKISTONNI RIVOJLANTIRISH STRATEGIYASI. FUQAROLIK JAMIYATI
Ma`ruza
Mahmudov D.A.
-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Ta’limda axborot texnologiyalari
Laboratoriya
Yaxiyaxonova .M.
-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

2. Ta’limda axborot texnologiyalari
Amaliy
Yaxiyaxonova .M.
-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

Chorshanba
1. Хорижий тили
Amaliy
Murodova M.I.
-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

1. nemis tili
Amaliy
Qurbonova N.S.
-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

3. Таржима назарияси ва амалиёти
Ma`ruza
Tillayeva M.Y.
-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

5. AXBOROT SOATI
Ma`ruza
.
-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

Payshanba
1. Umumiy pedagogika
Ma`ruza
Marasulova U.N.
-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Хозирги адабий рус тил
Ma`ruza
Xudoyberdiyeva A.X.
-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

2. Хозирги адабий рус тил
Amaliy
Tillayeva M.Y.
-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3. Таржима назарияси ва амалиёти
Amaliy
Tillayeva M.Y.
-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

3. Рус адабиёти тарихи
Amaliy
Tillayeva M.Y.
-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Juma
1. Рус адабиёти пропедевтик курси
Amaliy
Tillayeva M.Y.
-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Umumiy pedagogika
Amaliy
Marasulova U.N.
-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

Shanba
1. O‘ZBEKISTONNI RIVOJLANTIRISH STRATEGIYASI. FUQAROLIK JAMIYATI
Amaliy
Mahmudov D.A.
-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

1. Рус адабиёти тарихи
Ma`ruza
Axmedov N.N.
-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Milliy g‘oya: asosiy tushuncha va tamoyillari
Amaliy
Mahmudov D.A.
-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3. Рус тили пропидивтик курси
Amaliy
Tillayeva M.Y.
-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40