2019-2020 o`quv yili

I 202 Дарс жадвали

Dushanba
1. Dasturlash tillari
Amaliy
Temirov A.A.
VR08-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Dasturlash tillari
Ma`ruza
ASHUROVA M.M.
VR06-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3. Tanlov fani: Kompyuterga texnik xizmat ko`rsatish
Laboratoriya
BABADJANOV S.S.
VR06-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Seshanba
1. Kompyuter ta'minoti
Ma`ruza
MAMARAJABOV M.E.
VR331-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Dasturlash tillari
Laboratoriya
ASHUROVA M.M.
VR06-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

2. Dasturlash tillari
Laboratoriya
Temirov A.A.
VR09-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3. Matematik mantiq va diskret matematika
Ma`ruza
Aripov R.G.
VR10-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Chorshanba
1. Umumiy pedagogika (Pedagogika nazariyasi)
Ma`ruza
TASHMETOVA S.X.
VR333-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. AXBOROT SOATI
Ma`ruza
.
VR332-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3. Informatika
Amaliy
MEXMONOV R.Y.
VR05-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

4. Umumiy pedagogika (Pedagogika nazariyasi)
Amaliy
SHODIYEV I.N.
VR334-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

Payshanba
1. Kompyuter ta'minoti
Laboratoriya
Adinayev S.S.
VR333-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

1. Kompyuter ta'minoti
Laboratoriya
NORMATOV S.A.
VR09-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Dasturlash tillari
Laboratoriya
ASHUROVA M.M.
VR332-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3. Tarmoq texnologiyalari
Amaliy
Bakiyeva Z.R.
VR06-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Juma
1. Tarmoq texnologiyalari
Ma`ruza
TURSUNOV S.Q.
VR08-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Kompyuterga texnik xizmat ko'rsatish
Laboratoriya
RAZZOKOV R.A.
VR08-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3. Informatika
Laboratoriya
Shakadirova N.I.
VR08-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

3. Informatika
Laboratoriya
G'ulomov J.G.
VR331-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Shanba
1. Informatika
Ma`ruza
XAYTULLAYEVA N.S.
VR10-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Tanlov fani: Kompyuterga texnik xizmat ko`rsatish
Ma`ruza
BABADJANOV S.S.
VR07-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3. nemis tili
Amaliy
DADAJONOVA D.A.
VR10-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

3. ingliz tili
Amaliy
URALOVA T.S.
VR01-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40