2019-2020 o`quv yili

Def 403R Дарс жадвали

Dushanba
4. Logopedik texnologiya
Ma`ruza
TOXTIYAROVA S.E.
VR308-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Xususiy metodikalar (imy)
Ma`ruza
PULATOVA P.M.
VR308-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

5. Xususiy metodikalar
Ma`ruza
AXMEDOVA O.S.
VR308-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6. Тарбиявий ишлар махсус методикаси (узб)
Amaliy
AXMEDOVA O.S.
VR308-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

6. Tarbiyaviy ishlar maxsus metodikasi (rus)
Ma`ruza
PULATOVA P.M.
VR308-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

Seshanba
4. Logopedik texnologiya
Ma`ruza
TOXTIYAROVA S.E.
VR308-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Умумтаълим мактабларида логопедик ёрдамни ташкил этиш
Amaliy
KOBLOVA Y.V.
VR308-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

5. Умумтаълим мактабларида логопедик ёрдамни ташкил этиш
Ma`ruza
KOBLOVA Y.V.
VR308-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6. Maktabgaca logopediya
Ma`ruza
DADABOEVA M.A.
VR308-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

6. Maktabgacha logopediya
Amaliy
DADABOEVA M.A.
VR308-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

Chorshanba
4. Maktabgacha surdopedagogika va maktabgachatarbiya maxsus metodikasi
Ma`ruza
KALBAYEVA H.J.
VR308-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. AXBOROT SOATI
Ma`ruza
.
VR308-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6. Maktabgacha oligofrenopedagogika va maktabgacha tarbiya maxsus metodikasi
Amaliy
GULYAMOVA A.A.
VR308-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

Payshanba
4. Maktabgacha oligofrenopedagogika va maktabgacha tarbiya maxsus metodikasi
Ma`ruza
AMIRSAIDOVA S.M.
VR308-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Xususiy metodikalar
Amaliy
AXMEDOVA O.S.
VR308-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

5. Хусусий методика (география)
Ma`ruza
PULATOVA P.M.
VR308-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

5. Xususiy metodikalar
Ma`ruza
AXMEDOVA O.S.
VR308-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6. Maktabgacha surdopedagogika va maktabgachatarbiya maxsus metodikasi
Amaliy
KALBAYEVA H.J.
VR308-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

6. Тарбиявий ишлар махсус методикаси (узб)
Amaliy
AXMEDOVA O.S.
VR308-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

Juma
4. Maxsus ta'limda assistev axborot kommunikatseya texnologiyayalari
Ma`ruza
URUNOVA Z.N.
VR308-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Logopedik texnologiya
Amaliy
ABIDOVA .N.
VR308-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6. MaslaHat va Hamkorlikda ishlashga o`rgatish
Amaliy
GULYAMOVA A.A.
VR308-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

Shanba
4. MaslaHat va Hamkorlikda ishlashga o`rgatish
Ma`ruza
MUSAYEVA N.S.
VR308-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Ingliz tili
Amaliy
RAXIMOV M.O.
VR308-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40