2019-2020 o`quv yili

Def Logo 206-R Дарс жадвали

Dushanba
1. Стратегия развития Узбекистана. Гражданское общество
Ma`ruza
SAYDALIXODJAEVA N.F.
VR53-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Obщaya pedagogika (Teoriya pedagogiki)
Ma`ruza
MAD`YAROVA S.A.
VR53-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3. Erta tashxis va abilitatsiya
Ma`ruza
TURKMENOVA A.R.
VR53-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Seshanba
1. Russkiy yazi`k i detskaya literatura i golklor
Amaliy
MIRTURSUNOVA Y.A.
VR121-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

1. Russkiy yazi`k i detskaya literatura i golklor
Ma`ruza
MIRTURSUNOVA Y.A.
VR53-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Психолингвистика
Ma`ruza
BAFAYEV M.M.
VR53-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3. Maxsus pedagogika va pisxalogiya
Ma`ruza
TURKMENOVA A.R.
VR53-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Chorshanba
1. Ta'limda axborot texnologiyalari
Amaliy
MURATOV E.I.
VR121-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

1. Ta'limda axborot texnologiyalari
Ma`ruza
NAZAROV I.U.
VR53-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. AXBOROT SOATI
Ma`ruza
.
VR121-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

Payshanba
1. Russkiy yazi`k i detskaya literatura i golklor
Amaliy
MIRTURSUNOVA Y.A.
VR121-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Ingliz tili
Amaliy
ABDANBEKOVA N.R.
VR121-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3. Ta'limda axborot texnologiyalari
Amaliy
MURATOV E.I.
VR121-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

3. Ta'limda axborot texnologiyalari
Laboratoriya
MURATOV E.I.
VR121-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Juma
1. Erta tashxis va abilitatsiya
Amaliy
TURKMENOVA A.R.
VR121-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Стратегия развития Узбекистана. Гражданское общество
Amaliy
RUZIYEV H.D.
VR52-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

2. Психолингвистика
Amaliy
UBAYDULLAYEV N.T.
VR121-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

2. Maxsus pedagogika va pisxalogiya
Amaliy
TURKMENOVA A.R.
-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3. Obщaya pedagogika (Teoriya pedagogiki)
Amaliy
KURBANOVA M.D.
VR121-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Shanba
1. Inklyuziv ta'lim
Ma`ruza
DADABOEVA M.A.
VR53-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Maxsus pedagogika va pisxalogiya
Amaliy
DADABOEVA M.A.
VR121-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40