2019-2020 o`quv yili

F 301 E Дарс жадвали

Dushanba
4. Umumiy psixologiya (yosh davrlari va pedagogik psixologiya)
Ma`ruza
TILLASHAYXOVA .X.
VR333-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Astronomiya kursi
Laboratoriya
Qurbonova S.A.
VR08-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

5. Astronomiya kursi
Laboratoriya
Maxkamova M.B.
VR332-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6. Nazariy fizika (Elektrodinamika)
Amaliy
Uzoqov A.A.
VR06-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

Seshanba
4. Физика ўқитиш методикаси
Ma`ruza
TOJIBOEVA X.X.
VR405-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Umumiy pedagogika (Pedagogik mahorat)
Ma`ruza
DJUMAYEVA S.A.
VR08-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6. Fizikadan masalalar echish metodikasi
Amaliy
NURILLAEV B.N.
VR405-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

Chorshanba
2. AXBOROT SOATI
Ma`ruza
.
-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

4. Nazariy fizika (Elektrodinamika)
Ma`ruza
Uzoqov A.A.
VR332-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. AXBOROT SOATI
Ma`ruza
.
VR403-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

Payshanba
4. ingliz tili
Amaliy
ISAYEVA U.N.
VR04-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

4. fransuz til
Amaliy
NE`MATOVA G.A.
VR02-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

4. nemis tili
Amaliy
DADAJONOVA D.A.
VR01-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Umumiy psixologiya (yosh davrlari va pedagogik psixologiya)
Amaliy
TILLASHAYXOVA .X.
VR03-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

Juma
4. Astronomiya kursi
Ma`ruza
MUSLIMOVA Y.
VR333-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Umumiy fizika (Atom,yadro va elementar zarralar)
Ma`ruza
YUSUPOV X.T.
VR03-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6. Umumiy fizika (Atom,yadro va elementar zarralar)
Amaliy
YUSUPOV X.T.
VR09-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

Shanba
4. Физика ўқитиш методикаси
Laboratoriya
TOJIBOEVA X.X.
VR333-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Umumiy fizika (Atom,yadro va elementar zarralar)
Laboratoriya
USMONOVA S.P.
VR405-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40