2019-2020 o`quv yili

Def 402 Дарс жадвали

Dushanba
4. Maktabgacha surdopedagogika va maktabgachatarbiya maxsus metodikasi
Ma`ruza
IBRAGIMOVA L.S.
VR310-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Logopedik texnologiya
Ma`ruza
GAPUROVA D.T.
VR310-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6. MaslaHat va Hamkorlikda ishlashga o`rgatish
Ma`ruza
MUSAYEVA N.S.
VR310-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

Seshanba
4. MaslaHat va Hamkorlikda ishlashga o`rgatish
Amaliy
AXMEDOVA O.S.
VR309-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Maktabgacha logopediya
Ma`ruza
Mamatova M.B.
VR310-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

5. Maktabgacha logopediya
Amaliy
SHAABDURAXIMOVA S.S.
VR309-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6. Тарбиявий ишлар махсус методикаси (узб)
Amaliy
KUDRATOVA I.
VR310-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

6. Тарбиявий ишлар махсус методикаси (узб)
Ma`ruza
AMIRSAIDOVA S.M.
VR310-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

Chorshanba
3. Logopedik texnologiya
Ma`ruza
GAPUROVA D.T.
VR310-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

4. Ingliz tili
Amaliy
TOSHPOLATOV T.M.
VR309-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. AXBOROT SOATI
Ma`ruza
.
VR309-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

Payshanba
4. Хусусий методика (география)
Ma`ruza
PULATOVA P.M.
VR310-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

4. Xususiy metodikalar
Amaliy
Utebaeva A.O.
VR309-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Xususiy metodikalar (imy)
Ma`ruza
NURMUXAMEDOVA L.S.
VR310-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6. Maktabgacha surdopedagogika va maktabgachatarbiya maxsus metodikasi
Amaliy
IBRAGIMOVA L.S.
VR309-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

6. Тарбиявий ишлар махсус методикаси (узб)
Amaliy
KUDRATOVA I.
VR309-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

Juma
4. Logopedik texnologiya
Amaliy
SHAMSIYEVA S.Y.
VR309-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Maktabgacha oligofrenopedagogika va maktabgacha tarbiya maxsus metodikasi
Ma`ruza
MIRAXMEDOVA L.A.
VR310-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6. Maktabgacha oligofrenopedagogika va maktabgacha tarbiya maxsus metodikasi
Amaliy
Daminova M.
VR309-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

Shanba
4. Умумтаълим мактабларида логопедик ёрдамни ташкил этиш
Ma`ruza
BOZOROV O.Y.
VR310-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

4. Умумтаълим мактабларида логопедик ёрдамни ташкил этиш
Amaliy
SHAABDURAXIMOVA S.S.
VR309-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Maxsus ta'limda assistev axborot kommunikatseya texnologiyayalari
Amaliy
SADIROVA K.G.
VR309-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

5. Maxsus ta'limda assistev axborot kommunikatseya texnologiyayalari
Ma`ruza
ADILOVA N.M.
VR310-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40