2019-2020 o`quv yili

Def Oligo 301 Дарс жадвали

Dushanba
4. Tabiatshunoslik va geogragiya o`qitish mm
Amaliy
AZIZOVA D.G.
VR130-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

4. Tabiatshunoslik va geogragiya o`qitish mm
Ma`ruza
PULATOVA P.M.
VR130-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Ривожланишида нуқсони бўлган болаларнинг психологик-педагогик диагностикаси
Amaliy
KUDRATOVA I.
VR130-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

5. Ривожланишида нуқсони бўлган болаларнинг психологик-педагогик диагностикаси
Ma`ruza
NURKELDIEVA D.A.
VR130-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6. Логопедия
Amaliy
GULYAMOVA A.A.
VR130-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

Seshanba
4. Matematika o'qitish maxsus metodikasi
Ma`ruza
XAMIDOVA M.P.
VR130-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Ingliz tili
Amaliy
TOSHPOLATOV T.M.
VR130-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

5. nemis tili
Amaliy
JUMAEVA G.A.
VR301-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6. Ona tili o'qitish maxsus met
Ma`ruza
NURKELDIEVA D.A.
VR130-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

Chorshanba
3. Erta tashxis va abilitatsiya
Ma`ruza
NURKELDIEVA D.A.
VR130-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

3. Erta tashxis va abilitatsiya
Amaliy
Utebaeva A.
VR130-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

4. Maxsus pedogogika va maxsus psixologiya
Ma`ruza
AMIRSAIDOVA S.M.
VR130-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

4. Maxsus pedogogika va maxsus psixologiya
Amaliy
AMIRSAIDOVA S.M.
VR130-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. AXBOROT SOATI
Ma`ruza
.
VR130-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

Payshanba
3. Oligofrenopedogogika
Ma`ruza
PULATOVA P.M.
VR130-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

4. Maxsus pedogogika va maxsus psixologiya
Ma`ruza
ANVAROVA D.A.
VR130-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

4. Maxsus pedogogika va maxsus psixologiya
Amaliy
MIRAXMEDOVA L.A.
VR129-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Oligofrenopedogogika
Amaliy
PULATOVA P.M.
VR130-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6. Логопедия
Ma`ruza
MUSAYEVA N.S.
VR130-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

Juma
4. Логопедия
Amaliy
GULYAMOVA A.A.
VR130-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Ona tili o'qitish maxsus met
Amaliy
Utebaeva A.
VR130-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

Shanba
3. Matematika o'qitish maxsus metodikasi
Amaliy
AZIZOVA D.G.
VR130-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

4. Ривожланишида нуқсони бўлган болаларнинг психологик-педагогик диагностикаси
Amaliy
KUDRATOVA I.
VR130-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10