2019-2020 o`quv yili

TT 101 Дарс жадвали

Dushanba
1. oliy matematika
Amaliy
ASADULLAYEVA M.
VR82-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Rus tili
Amaliy
Safarova F.
VR88-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3. Rus tili
Amaliy
Safarova F.
VR346-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

Seshanba
1. Dinshunoslik
Ma`ruza
MADAMINOVA N.Z.
VR914-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Chizma geometriya va muhandislik grafikasi
Ma`ruza
XALIMOV M.K.
VR346-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3. Fizika (texnologik ta'lim)
Amaliy
Safayev I.
VR88-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

4. Ekologiya va tabiatni muhofaza qilish
Amaliy
YAKUBJONOVA S.T.
VR012-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

Chorshanba
1. Технологи я таълими практикуми
Amaliy
MUXAMEDOVA X.B.
VR87-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. AXBOROT SOATI
Ma`ruza
.
VR347-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3. Chizma geometriya va muhandislik grafikasi
Amaliy
MUSLIMOV S.N.
VR86-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

3. Chizma geometriya va muhandislik grafikasi
Amaliy
XALIMOV M.K.
VR348-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

5. AXBOROT SOATI
Ma`ruza
.
-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

Payshanba
1. Texnologik ta'lim praktikumi
Amaliy
ABDUQODIROV G.
VR013-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Materialshunoslik
Ma`ruza
UTAYEVA.N .
VR85-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

2. Materialshunoslik
Amaliy
AMETOV A.
VR87-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3. Технологи я таълими практикуми
Amaliy
MUXAMEDOVA X.B.
VR82-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

4. oliy matematika
Ma`ruza
MATNAZAROV U.B.
VR85-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

Juma
1. Технологи я таълими практикуми
Amaliy
MUXAMEDOVA X.B.
VR88-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Materialshunoslik
Amaliy
AMETOV A.
VR015-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

Shanba
1. Materialshunoslik
Ma`ruza
AMETOV A.
VR87-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

3. Fizika (texnologik ta'lim)
Ma`ruza
USMONOVA S.P.
VR349-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40