2021-2022 o`quv yili

Kimyo 201 Dars jadvali

Dushanba
4. Analitik kimyo
Laboratoriya
FARMONOVA S.B.
VR318-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

4. Analitik kimyo
Laboratoriya
ISMAILOV S.A.
VR315-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Analitik kimyo
Laboratoriya
FARMONOVA S.B.
VR26-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

5. Analitik kimyo
Laboratoriya
ISMAILOV S.A.
VR26-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6. Anorganik kimyo
Laboratoriya
MAVLONOVA S.A.
VR26-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

6. Anorganik kimyo
Laboratoriya
ISKANDAROV A.Y.
VR314-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

Seshanba
4. Umumiy pedagogika (Pedagogika nazariyasi)
Ma`ruza
QURBONOVA G.M.
VR27-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Organik kimyo
Laboratoriya
Kamolova N.I.
VR313-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

5. Organik kimyo
Laboratoriya
NORBERDIYEVA M.S.
VR313-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6. Organik kimyo
Ma`ruza
SHERNAZAROV .I.
VR23-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

Chorshanba
4. Umumiy psixologiya
Amaliy
BAQOYEVA Z.R.
VR314-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

6. Botanika (morfologiya)
Laboratoriya
Duschanova G.M.
-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

Payshanba
4. Ta`limda axborot texnologiyalari
Ma`ruza
MUXAMADIYEVA F.I.
VR26-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Ta`limda axborot texnologiyalari
Amaliy
MUXAMADIYEVA F.I.
VR26-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6. Zoologiya
Laboratoriya
Xojimuratova M.A.
-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10

Juma
4. Anorganik kimyo
Ma`ruza
SUYUNOVA .F.
VR957-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Organik kimyo
Ma`ruza
SHERNAZAROV .I.
-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

Shanba
4. O'zbek tilining sohalarda o'qitilishi
Amaliy
NURADILOVA A.D.
-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

5. Umumiy pedagogika (Pedagogika nazariyasi)
Amaliy
MUXAMMADIYEV B.J.
VR29-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

6. Ekologiya va tabiatni muhofaza qilish
Laboratoriya
AVAZOV S.
-xona
Boshlanadi: 16:50, tugaydi: 18:10