2021-2022 o`quv yili

TOM 302 S/5 Dars jadvali

Dushanba
1. Tarixiy geografiya
Ma`ruza
TANIYEVA G.
VR44-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Jahon tarixi
Ma`ruza
Ergashev S.
VR45-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3. Umumiy pedagogika
Amaliy
IRGASHOVA M.A.
VR44-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

4. Umumiy pedagogika
Amaliy
IRGASHOVA M.A.
VR50-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

Seshanba
1. Markaziy Osiyo qadimgi yozma yodgorliklari
Ma`ruza
MULLADJANOVA R.A.
VR42-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Etnologiya
Amaliy
ISHQUVATOV V.T.
VR132-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3. Tarix, shaxs va jamiyat o'qitish metodikasi
Ma`ruza
TANIYEVA G.
VR137-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

4. Tarix, shaxs va jamiyat o'qitish metodikasi
Ma`ruza
TANIYEVA G.
VR139-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

Chorshanba
1. Tarixiy geografiya
Ma`ruza
TANIYEVA G.
VR44-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Umumiy pedagogika
Amaliy
IRGASHOVA M.A.
VR48-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3. Tarix, shaxs va jamiyat o'qitish metodikasi
Ma`ruza
TANIYEVA G.
VR136-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

4. Tarixiy geografiya
Ma`ruza
TANIYEVA G.
VR132-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

Payshanba
1. Jahon tarixi
Ma`ruza
Ergashev S.
VR43-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Umumiy pedagogika
Amaliy
IRGASHOVA M.A.
VR133-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3. O`zbekiston tarixi
Ma`ruza
YAKOBJANOV J.J.
VR43-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

4. O`zbekiston tarixi
Ma`ruza
YAKOBJANOV J.J.
VR135-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10

Juma
2. Ingliz tili
Amaliy
ALLAMURATOV G.A.
VR43-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3. Umumiy pedagogika
Amaliy
IRGASHOVA M.A.
VR48-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

5. Ingliz tili
Amaliy
ALLAMURATOV G.A.
VR134-xona
Boshlanadi: 15:20, tugaydi: 16:40

Shanba
1. Markaziy Osiyo qadimgi yozma yodgorliklari
Ma`ruza
MULLADJANOVA R.A.
VR44-xona
Boshlanadi: 09:00, tugaydi: 10:20

2. Markaziy Osiyo qadimgi yozma yodgorliklari
Ma`ruza
MULLADJANOVA R.A.
VR48-xona
Boshlanadi: 10:30, tugaydi: 11:40

3. Jahon tarixi
Ma`ruza
Ergashev S.
VR132-xona
Boshlanadi: 12:20, tugaydi: 13:40

4. O`zbekiston tarixi
Ma`ruza
YAKOBJANOV J.J.
VR131-xona
Boshlanadi: 13:50, tugaydi: 15:10